ochranné plexi prepážky

Systém na ochranu zamestnancov a ľudí na výdajných miestach.
ZISTIŤ VIAC

ČO VÁM VIEME PONÚKNUŤ?

OCHRANNÉ ŠTÍTY A PLEXI PREPÁŽKY

Ako dlhoročný výrobca plastových produktov reflektujeme na potrebu
spoločnosti chrániť svojich zamestnancov.

VARIABILNÁ ZOSTAVA

Prepážky je možné ľubovoľne kombinovať. Možné je priame spojenie, spojenie do 90 stupňového uhla alebo iné spojenie, ktoré vieme vyrobiť na mieru podľa požiadaviek.

VARIANTY PREPÁŽOK

Plexi prepážky sú vyrábané v základných rozmeroch uvedených na obrázku. Je možné kombinovať akýkoľvek rozmer s akýmkoľvek okienkom. Na požiadanie zákazníka vyrábame prepážky podľa individuálnych požiadaviek.

MOŽNOSTI VÝPLNE KOMUNIKAČNÉHO OKIENKA

Prekrytie okienka je možné prostredníctvom krycieho plastu, alebo zabudovania obojstranného reproduktora s mikrofónom.

UVC DEZINFEKČNÁ LAMPA 38W

Ako dodatočnú ochranu a dezinfekciu doporučujeme aj UVC dezinfekčnú lampu. Sterilizuje, dezinfikuje, zabíja roztoče a čistí vzduch. Ultrafialová dezinfekčná lampa ničí vírusy vrátane COVID-19 a baktérie vlnovou dĺžkou svetla 254nm – narúša ich povrch a rozbíja DNA – čím ich zabije.

Lampa takisto vytvára ozón, ktorý priestory dezinfikuje. Pomocou diaľkového ovládania je možné zapnúť lampu cez zatvorené dvere alebo stenu, aby sa predišlo kontaktu s ľuďmi v okolí. Pri zaznamenaní pohybu, detektor lampu automaticky vypne. K dispozícii je zároveň aj 15/30/60 min. časovač, ktorý lampu automaticky spustí. Lampa pokryje priestor od 20 do 40 metrov štvorcových.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS NEVÁHAJTE KEDYKOĽVEK

KONTAKTOVAŤ

Využite kontaktný formulár alebo niektorý z kontaktov v sekcii kontakty.

FOLLOW US