about

ORIK 20 ROKOV NA TRHU

Viac ako 20 rokov pre našich klientov doma, ale hlavne v zahraničí produkujeme špecifické POS a POSM materiály.Zameriavame sa na kvalitu a moderný, funkčný design. Od jednoduchých reklamných tabúľ, až po implementáciu chladiarenských, či iných technológií, výrobe interiérových častí, či kompletních interiérov v rámci designmanuálu a brandu korporátních prevádzok.

POS a POSM

Brandované pútače do obchodov, prevádzok, či kancelárií vyrobené z akéhokoľvek materiálu, podľa zadania klienta. Drevo, plast, kartón, či dokonca kov, žiaden materiál nám nie je cudzí.

EXTERIÉR A INTERIÉR

Reklamné pútače, tabule, 3D nápisy, svetelné aj obyčajné. Produkujeme kvalitný signmaking z rôznych materiálov, podľa požiadaviek alebo návrhu zo strany klienta alebo aj podnášho návrhu a 3D vizualizácie.

DISPENZERY

Plastové podávače a dispenzery pre tabakové, alebo iné produkty do regálov, obchodov, poloautomatické, alebo automatické, s implementáciou svetelných, či iných elektronických technológií alebo aj bez.

CHLADNIČKY NA MIERU

Produkujeme špecializované chladiarenské zariadenia rôznych tvarov a veľkostí, či už na nápoje, potraviny alebo tabakové, či iné produkty.

VÝROBKY Z PLASTU

Blistre, ESD podložky, či traye, plastové produkty na balenie, skladovanie či prepravu tovarov ako sú elektronické súčiastky, skrutky, rôzne špecifické priemyselné dielce.

ŠPECIFICKÁ SÉRIOVÁ VÝROBA

Potrebujete kvalitné produkty vyrobené v menších, či vačších sériách a neviete nájsť výrobcu? Oslovte nás, požiadavky na špecifické reklamné prostriedky sú našou doménou.

KVALITNÝ DESIGN, KVALITNÉ TECHNOLOGICKÉ SPRACOVANIE, TO VŠETKO JE PRIAMA CESTA K ÚSPECHU!
about
Potrebujete kvalitné produkty? Oslovte nás.

VIETE ŽE,

za viac ako 20 rokov našej existencie sme prekonali viacero míľnikov, ktorými sa dnes môžme pochváliť? Napríklad…

1760

ZAPOJENÝCH LED PÁSOV

2895000

odrezaného, ohnutého a vyfrézovaného plastu

209350

vyrobených chladničiek na mieru

Services

NAŠE SLUŽBY

Our quality standards apply also in terms of service, technical expertise and advice.
Our dedicated employees are happy to assist you with know-how and experience in your daily business.

DESIGN A VÝROBA POS A POSM

Naši designéri a modelári sa zameriavajú na funkčnosť, ale aj na implementáciu brandu a corporate identity spoločnosti do produktov, ktoré navrhujú. Nie je preto pre nás problém navrhnúť špecifické reklamné prostriedky tak, aby reflektovali na vizibilitu a celkový dojem značky ako takej. Zaujíma nás predovšetkým kvalita spracovania a celková podoba produktu v kontexte značky.

BRANDING PREDAJNÝCH MIEST

Špecifický design nábytku a interiérov, alebo výroba iba niektorých ich častí je taktiež jedna z činností, kterým sa venujeme. Ak klient potrebuje docieliť jednotu vo svojich prevádzkach, potrebuje „rovnaký“ interiér a jeho špecifické prvky umiestnené v rôznorodých priestoroch rôznych veľkostí, vieme všetko navrhnúť v rámci 3D vizualizácií ale aj vyrobiť funkčnú vzorku a po jej odsúhlasení zrealizovať výrobu aj montáže.

SÉRIOVÁ VÝROBA A PRODUKCIA

Spoločnosť ORIK disponuje vlastnými technológiami na rezanie, tvarovanie a vákuovanie plastov, či už za pomoci laserov, CNC fréz a fréz, alebo lisov, či vákuovačiek. Taktiež máme k dispozícii technologické zázemie na spracovanie dreva, drevotriesky, MDF ky, a stolárskych materiálov. Preto sa vieme podieľať aj na čiastkových realizáciách na veľkoobchodnej báze.

Services
work

NAŠE PRÁCE

Veríme v kvalitný a funkčný design a kvalitné technologické spracovanie.

POS + POSM MATERIALS

POS + POSM MATERIALS

Light Box
REFRIGERATORS

REFRIGERATORS

Light Box
CIGARETTE DISPENSERS

CIGARETTE DISPENSERS

Light Box
OTHERS

OTHERS

Light Box

BUĎTE S NAMI ONLINE

Sledujte nás na našich sociálnych platformách, budete vždy informovaní o našich najnovších kúskoch 😎

work
Team

TEAM ORIK

V prípade potreby nás kontaktujte priamo.

IKUDLICKA

IGOR KUDLIČKA

KONLATEĽ
SURINA

DUŠAN ŠURINA

VÝKONNÝ RIAĽDITEĽ
RKUDLICKA

RADOVAN KUDLIČKA

MANAŽÉR PREDAJA
Team

DESIGN FROM BROOKLYN

We welcome you to contact us for more information
about any of our products or services.